Informacje o karczmie

Karczma Biesiadna to profesjonalna sala bankietowa z wieloletnim doświadczeniem położona zaledwie 2 kilometry od centrum Turku. Świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny, 18-stki, rocznice, imprezy firmowe, imieniny oraz konsolacje (stypy). Naszą specjalnością jest tradycyjna polska kuchnia, dokładamy wszelkich starań aby przygotowywane przez nas posiłki były zawsze świeże, smakowały jak w domy i zostały odpowiednio zaserwowane tak, aby zarówno gości jak i organizatorzy uroczystości byli zadowoleni z naszej pracy. Posiadamy dwie klimatyzowane sale, każda z nich ma odrębne wejście i toalety. Sala Bankietowa przeznaczona jest głównie na większe uroczystości, swobodnie mieści do 160 osób na imprezach tanecznych. To na niej odbywają się niezapomniane wesela, 18stki oraz huczne bale sylwestrowe.  Sala ta od lutego 2016 roku dysponuje nowoczesnym oświetleniem wykonanym w technologii LED co daje wyjątkowe możliwości dekoracji światłem organizowanych u nas wesel, 18stek oraz wszystkich innych imprez okolicznościowych bez dodatkowych kosztów. (zdjęcia na FB i w galerii). Natomiast Sala Kameralna  przeznaczona jest na mniejsze uroczystości do 60 osób – chrzciny, urodziny, rocznice.

Do dyspozycji gości jest obszerny parking oraz ogród zewnętrzny z tyłu lokalu. Profesjonalna obsługa kelnerska oraz bogate doświadczenie gastronomiczne dostarczą z pewnością niezapomnianych wspomnień z zorganizowanych u nas imprez okolicznościowych.

Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, zgodnie z Państwa życzeniem i sugestiami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą,  galerią zdjęć oraz zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na facebooku!

kontakt

Karczma Biesiadna

Adres:
Szadów Pański 4

Telefon:
518-074-972

Adres e-mail:
karczma.turek@gmail.com

Strona www
karczma.turek.pl

tyest

Plansza informacyjna

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress