wesele

Organizując przyjęcie weselne w naszej sali bankietowej otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości potraw przyrządzonych w profesjonalnej kuchni ze świeżych składników. Potrawy te zaserwuje dla Państwa fachowa obsługa lokalu, która zadba o najdrobniejsze szczegóły oraz będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem uroczystości weselnej. W celu urozmaicenia konsumpcji Państwa przyjęcia weselnego możemy przygotować dodatkowe atrakcje wesele takie jak: stół wiejski, drink bar, fontannę czekoladową, kurczaki pieczone w piwie, prosię pieczone w całości, jesiotr wędzony w całości, bufet z kawą i herbatą, słodki stół itd. Jesteśmy również otwarci na państwa sugestie i życzenia – jeżeli mają państwo indywidualną koncepcję menu weselnego z pewnością jesteśmy je w stanie dla państwa przygotować.

Ponadto dla osób organizujących przyjęcie weselne na naszej sali oferujemy także przygotowaną przez Nas indywidualną dekorację Sali którą wykonujemy według państwa upodobań i sugestii. W zakres przygotowywanej przez nas dekoracji wchodzi:

  • przystrojenie stołów : tiule, świeczniki, serwetki
  • dekoracje stołu Państwa Młodych oraz znajdującego się za nim ołtarza
  • dekoracje sufitu oraz drzwi wejściowych (oferujemy dekorację w wybranym przez państwa kolorze)
  • białe pokrowce na krzesła
  • dekoracja  światłem (LED) sufitu w wybranym kolorze

Cena oferowanej przez nas dekoracji jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia jej rozbudowania.
Korzystając z naszego doświadczenia w organizacji imprez okolicznościowych oferujemy również pomoc w doborze fotografa, kamerzysty, zespołu weselnego czy też dj’a.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress